uk  |
Школа мистецтв Харківської міської ради

Miжнародна дiяльнiсть

4-5 листопада 2016 р. викладачі школи (директор О.Б. Акімов, методист О.О.Роменський, керівники гуртка М.В.Пархоменко, М.В. Фомін) взяли участь у Міжнародній науковій конференції "Проблеми історії та археології України", де встановили контакти з рядом провідних фахівців

У 2016 році в рамках активізації Міжнародної діяльності закладу працівники школи (методист О.О.Роменський, М.В.Фомін) взяли участь у XXIII Міжнародному конгресі візантійських студій (м. Белград, Сербія, 22-27.08.2016)

Міжнародна діяльність комунального закладу «Школа мистецтв Харківської міської ради» проводиться спільно з вищими навчальними закладами за такими міжнародними проектами: Археологічні дослідження селища Войтенки разом з Германо-Слов'янською археологічною експедицією та «Міжнародна Різдвяна відкрита науково-практична конференція наукового товариства «Нартекс». З 2000 року в цих проектах неодноразово брали участь педагоги та учнівська молодь з різних країн. Кращі роботи вихованців було відзначено дипломами та цінними подарунками – науковим виданням Національного українського комітету візантинистів "Нартекс", яке вручив переможцям завідувач кафедрою, професор, доктор історичних наук Сорочан Сергій Борисович.